Reisadvies VS aangescherpt door Denemarken en Nederland

Leestijd: < 1 minuut

Verschillende Europese landen hebben de afgelopen weken hun reisadvies naar de VS aangescherpt. Er gaan verhalen rond van reizigers die in Amerika meerdere dagen worden vastgehouden.

Denemarken en Nederland hebben een negatief reisadvies voor LHBT-ers ingesteld. Mensen uit deze doelgroep kunnen problemen ervaren aan de grens, als hun identiteitspapieren niet overeenkomen met hun biologisch geslacht. Daarom doen deze mensen er goed aan zich goed voor te bereiden en desnoods contact met de Amerikaanse ambassade in hun thuisland op te nemen.

Meer buitenlands nieuws

Australië werkt aan gloednieuwe behandelrichtlijn

De Australische National Health and Medical Research Council (NHMRC) heeft de opdracht gekregen om een gloednieuwe behandelrichtlijn voor transgenders te ontwikkelen, zo meldt Gender Clinic News.

Kamer stuurt brief naar Hongarije

De commissie Europese Zaken van de Tweede Kamer vraagt Hongarije in een brief een recent aangenomen lhbti-wet onmiddellijk in te trekken, zo meldt het RD.